Miejskie Centrum Kultury oraz Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński ogłaszają konkurs plastyczny pod nazwą
„OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI – TERAŹNIEJSZOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ”.
Konkurs polega na wybraniu ulubionego miejsca w Ostrowcu Świętokrzyskim i przedstawieniu jego wyobrażenia w przyszłości.
Celem konkursu jest pobudzenie kreatywności, rozwijanie talentów i pasji, oraz czerpanie radości z pracy twórczej.
Konkurs dotyczy realizacji pracy plastycznej w technice dowolnej (np. kredki, mazaki , farby, collage, pastele, itp.), a także mieszanej.
Tematyka pracy powinna ściśle odnosić się do tytułu konkursu zamieszczonego w nagłówku niniejszego regulaminu. Prace konkursowe należy dostarczyć do recepcji Ostrowieckiego Browaru Kultury w dniach od 17 do 28 stycznia 2022 r. w godzinach 8.00-15.00 (oprócz sobót i niedziel).
Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe, a najlepsze prace zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej zorganizowanej w budynku Ostrowieckiego Browaru Kultury. 

Nazwiska zwycięzców konkursu zostaną ogłoszone 4 lutego 2022 r. na stronie internetowej MCK w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz na facebookowym profilu MCK.

Regulamin oraz formularz znajdą Państwo w linkach poniżej

poprzednie następne
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki czytaj więcej