Środki na ten cel pochodzą z programu rządowego Infrastruktura domów kultury ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Pozyskaliśmy 160 000,00 złotych a wartość całego projektu wyniosła 268 140,00 złotych. 

Dzięki realizacji projektu pracownia rzeźby i ceramiki zmieniła swoje oblicze i zyskała dużo nowego sprzętu. Ten na pewno da wiele nowych możliwości, licznie odwiedzającym pracownie mieszkańcom. Od teraz będzie można ciąć, pracować na kole garncarskim, wypalać w 190 litrowym piecu do ceramiki, a wszystko to, w sali wyposażonej w zestaw nowoczesnych mebli.

Zmieni się również wiele dla wielbicieli muzyki. Nasza sala wielofunkcyjna została wyposażona w nowoczesny sprzęt do realizacji koncertów i innych wydarzeń. Nowe mikrofony, system nagłośnieniowy i mikser dźwięku, sprawią, że osoby z wrażliwszym uchem, na pewno docenią możliwości nowych urządzeń.

Już teraz zapraszamy na nasze wydarzenia i do śledzenia naszych mediów społecznościowych. Na bieżąco będziemy informować o nowościach w naszej ofercie. 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki czytaj więcej