Miejskie Centrum Kultury zaprasza na INTERAKTYWNY PROGRAM EDUKACYJNY  ROBOTRONS SHOW!

5 grudnia 2021 r., o godzinie 11.00 w kinie Etiuda w Ostrowieckim Browarze Kultury dzieci w wieku od 5 do 10 lat będą miały okazję przeżyć niezapomnianą przygodę. 

„Robotrons to sztuka dla całej rodziny opowiadająca o kosmosie, planecie Ziemia, o nas samych, robotach i sztucznej inteligencji. Opowiada o tym, jakie zagrożenia czekają na nas w cyberprzestrzeni, jak z nimi walczyć, a także co zrobić by im zapobiec. Program pozwala uświadomić widzom jak duża jest różnorodność, bogactwo i wyjątkowość ich samych jak i planety na której żyją. Uczy szacunku do siebie nawzajem oraz do przyrody która nas otacza. Przypomina, że postęp techniczny, może być niebezpieczny dlatego warto traktować go z ostrożnością, rozwagą i umiarem. To spektakl interaktywny, w którym widzowie, będą mogli razem z Kapitanem Mieciem bronić jego statku kosmicznego, planety Ziemia i bezpieczeństwa cybernetycznego wszystkich stworzeń w całej galaktyce. Razem z Transformerami widzowie wezmą udział w quizie wiedzy o kosmosie, będą odpierać atak meteorytów w postaci wielkich balonów i walczyć z wirusem komputerowym.” 

ROBOTRONS to spektakl interaktywny, dlatego też prosimy o zabranie ze sobą telefonów komórkowych z dostępem do internetu (bez blokady rodzicielskiej) w celu zainstalowania aplikacji, która posłuży jako rekwizyt we wspólnej zabawie.

Bilety w cenie 25 zł do nabycia w kasie kina Etiuda Ostrowieckim Browarze Kultury. Miejskie Centrum Kultury zapewnia animatorów, którzy zaopiekują się najmłodszymi dziećmi więc udział rodziców w programie nie jest wymagany. 

poprzednie następne
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki czytaj więcej