8 – 9 lipca 2023 r. Ostrowiec Świętokrzyski

SOBOTA

Godz. 16:00

Arsenał  Świętokrzyski

AyAhuasca

Banda Edwarda 

DOMINIKA WRÓBEL & CHŁOPCY BIGBEATOWCY

KONIEC LISTOPADA

WASABI

THE FOXCATS

HONKER

TRZY GROSZE

NIEDZIELA

Godz. 14:00

AVERSJA

Stonage Full of Sun

Big Bit Kid

PARANOISE

MIÓD

CLAUSTROPHONIC

Jola Tubielewicz i Adam Herbowski

FANKLUB

TUGA

W tym roku zgłoszone do konkursu zespoły oceniać będą:

Krzysztof Dłutowski – organista, pianista, oboista. Od początku 1968 roku współtworzył pierwszy skład zespołu Breakout. W 1972 roku po ukończeniu dyplomu w klasie oboju w Warszawskiej Szkole Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina, na wiele lat, za pośrednictwem polskiej agencji artystycznej PAGART, wyjechał za granicę ( Finlandia, Norwegia, Niemcy, Szwajcaria, Japonia). W tym samym okresie ponownie zaczął współpracować z Tadeuszem Nalepą (Rawa Blues, koncerty telewizyjne i estradowe). Od 1990 roku pozostaje na stałe w Polsce, poświęcając się pracy pedagogicznej.

Grzegorz Ornette Stępień, współpracował z czołówką polskiej sceny rockowej, jazzowej i popowej. Od 2002 roku był związany związany z legendą polskiej sceny muzycznej – Oddziałem Zamkniętym. Pierwszy album Ornette „Twarzą w Twarz” wydany został w roku 2015, drugi album „Możesz wszystko”ukazał się w roku 2021.

Dariusz Kozakiewicz, gitarzysta, kompozytor i wokalista. W 1971 roku nagrał album Blues z zespołem Breakout, a w maju 1972 przeszedł do hardrockowej grupy Test. Współpracował min. z Anną Jantar, Piotrem Figlem, Wojciechem Karolakiem, Robertem Chojnackim, Janem Borysewiczem, Natalią Sikorą. W latach 1997–2021 był gitarzystą i kompozytorem w zespole Perfect. Po zakończeniu działalności Perfectu kontynuował karierę solową. W 2021 wydał album kompilacyjny pt. Krokodyl podsumowujący pięćdziesiąt lat pracy twórczej.

poprzednie następne
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki czytaj więcej