Zapraszamy do udziału w XIX Przeglądzie Pieśni Patriotycznych i Legionowych, organizowanym przez Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim. Przegląd odbędzie się 9 listopada 2023 r. o godzinie 9.00 w sali wielofunkcyjnej Ostrowieckiego Browaru Kultury.

To wyjątkowa okazja, aby zaprezentować swoje umiejętności wokalne i przybliżyć publiczności piękno polskich pieśni patriotycznych i legionowych. W konkursie mogą wziąć udział dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Uczestnicy prezentują się w czterech kategoriach: solista, duet, zespół lub chór. Podział wiekowy uwzględnia uczniów klas I – IV, klas V – VIII oraz uczniów szkół ponadpodstawowych.

Aby zgłosić swój udział, prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia i dostarczenie jej do recepcji Ostrowieckiego Browaru Kultury lub przesłanie na adres: recepcja@mck.ostrowiec.pl.

Termin zgłoszeń upływa 31 października 2023 r.

poprzednie następne
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki czytaj więcej