Intensywny kurs nauki projektowania skierowany w szczególności do tych osób, które amatorsko interesują się zagadnieniami mody, projektowania i szycia, jak również do tych osób, które wybierają się na studia związane z projektowaniem ubioru. Celem warsztatów jest przekazanie uczestnikom konkretnej wiedzy, ale przede wszystkim rozbudzenie wrażliwości, wyobraźni i kreatywności związanej z szeroko rozumianą modą. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się jakie umiejętności powinien posiadać projektant odzieży, jak zaprojektować własną kolekcję odzieżową lub look, jak stworzyć swój pierwszy moodboard, jakie materiały stosuje się w produkcji odzieży oraz jak odróżniać je od siebie, będą potrafili obsłużyć maszynę do szycia (stebnówka, overlock) jak również uszyć ubiór według wcześniej przez siebie stworzonego projektu oraz przygotować taki projekt we współpracy z konstruktorem oraz szwalnią.

Prowadząca – PAULINA STEFANIA BŹDZIKOT.

Terminy zajęć ustalane są indywidualnie. Zainteresowani proszeni są o kontakt pod adresem PAULINABZDZIKOTDOM@GMAIL.COM Koszt zajęć – 50 zł miesięcznie.

poprzednie następne
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki czytaj więcej