Zapraszamy miłośników gier planszowych oraz początkujących na spotkanie w nowej formule! 

Jeżeli nie grałeś jeszcze w gry stołowe i chciałbyś zacząć swoją przygodę z nimi, jeśli jesteś rodzicem szukającym atrakcyjnej oferty dla siebie i swoich dzieci – to nasze spotkanie jest właśnie dla CIEBIE!

Udostępnimy świetne gry dla dzieci oraz dorosłych. Doświadczony animator zrobi wszystko, co w jego mocy, by początek przygody z planszówkami był szybki, przyjemny i… bez czytania instrukcji.

Jeżeli masz już doświadczenie w tej dziedzinie, to ważną informacją może być dla Ciebie fakt, że wydarzenie organizuje KUFEREK Z PLANSZÓWKAMI – odpowiedzialny za Games Roomy na lokalnych konwentach, znany z Wielkiego Boju Planszówkowego, Świętokrzyskich Gier Bez Prądu w Galerii Echo czy też wieloletnich Starachowickich Gier Bez Prądu! KUFEREK posiada w swoim zbiorze ponad 400 gier i z większością z nich na pewno będzie można się zapoznać 23 kwietnia.

WSTĘP WOLNY

UWAGA!!!

Dzieci poniżej 12 roku życia mogą wziąć udział w spotkaniu tylko w obecności swojego opiekuna!

poprzednie następne
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki czytaj więcej