Natalia Przybysz, to jeden z najciekawszych kobiecych głosów na rodzimej scenie muzycznej. Jest kompozytorką i autorką tekstów. Niedawno w stacjach radiowych pojawił się pierwszy singiel z jej nowej płyty. „Oko Cyklonu” zapowiada album „Zaczynam się od miłości”, który to tytuł stanowi parafrazę zbioru tekstów Kory wydanych w formie książki pt. „Miłość zaczyna się od Miłości”. Pomysł na album zrodził się podczas spotkania Natalii Przybysz i Kamila Sipowicza. Spadkobierca dorobku Kory powierzył Natalii zebrane i niewydane dotąd w formie piosenek teksty legendy polskiej sceny muzycznej.


„To wielka odpowiedzialność wziąć na warsztat teksty Kory. Słowa
traktowałam jak perły z dna morza. Starałam się nie brać więcej niż było
konieczne. Poezja Kory z precyzją akupunktury dotykała często rdzenia mojej emocjonalnej konstrukcji. Wiem, że nie jestem jedyną jej pacjentką, mam nadzieję, że moje melodie pomogą mocniej działać tej medycynie” – mówi Natalia Przybysz.


Obok siedmiu tekstów Kory na płycie znajdują się dwie autorskie piosenki Natalii – „Zew” o terapeutycznych działaniach przyrody podczas pandemii oraz „Jest Miłość” o obcowaniu z twórczą energią drugiej kobiety.

9 maja 2022 r.

godz. 19.00

sala kina Etiuda w Ostrowieckim Browarze Kultury

Bilety w cenie 60 zł dostępne są już na portalu https://sklep.ebilet.pl/303992974847508481

Stacjonarna sprzedaż rozpocznie się 5 maja w recepcji OBK w godz. 8.00 – 15.00 oraz w kasie kina Etiuda w godz. 15.00 – 19.00.

Rezerwacji biletów można dokonać w recepcji OBK, tel. 41 2476419.

poprzednie następne
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki czytaj więcej