Modelarstwo to hobby, które można uprawiać bez względu na wiek i płeć. Członków sekcji łączy zamiłowanie do historii polskiego i światowego oręża oraz techniki wojskowej. Doświadczony instruktor służy radą i fachowym wsparciem. Pomaga w doborze narzędzi czy farb. Pokazuje jak zastosować materiały oraz chemię modelarską, wskazuje fachową literaturę na temat budowy replik pojazdów, samolotów, samochodów, okrętów i figurek.
Dzięki temu uczestnicy zajęć potrafią stworzyć replikę jeżdżącego czy latającego kiedyś obiektu. 

Młodzi modelarze zdobywają tutaj również wiedzę z dziedzin pokrewnych, np. elektroniki czy mechaniki. To tu dowiadują się jak i gdzie kupować materiały i narzędzia niezbędne do uprawiania hobby.

Modelarstwo to świetna odskocznia od monotonii dnia powszedniego. Najwięcej radości i satysfakcji członkom modelarni sprawia własnoręczne sklejenie modelu i pochwalenie się swoimi dokonaniami na wielu wystawach organizowanych na terenie całego kraju.

Zajęcia prowadzi Leszek Wicha w każdy piątek w godzinach 16.00-19.00.

Modelarnia BUNKIER działa od 1999 roku. 

poprzednie następne
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki czytaj więcej