Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprasza na wyjątkowy koncert poświęcony twórczości Adama Mickiewicza. 

Mickiewicz w pieśniach, to koncert słowno-muzyczny składający się z pieśni czołowych kompozytorów polskich. Usłyszymy utwory skomponowane przez Fryderyka Chopina, Stanisława Moniuszkę czy Ignacego Jana Paderewskiego. 

Koncert to kwintesencja polskiego romantyzmu. Usłyszymy patriotyczne utwory ,,ku pokrzepieniu serc”, przepełnione miłością i tęsknotą za ojczyzną. Artyści zaprezentują także liryki miłosne. Koncert daje możliwość lepszego poznania życia i twórczości Adama Mickiewicza. 

Bezpłatne zaproszenia do odebrania w recepcji Ostrowieckiego Browaru Kultury (wejście od strony ulicy Polnej) od 16 listopada w godzinach od 8.00 do 15.00.

poprzednie następne
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki czytaj więcej