Na dziedzińcu Ostrowieckiego Browaru Kultury ponownie wystąpi ostrowiecka wokalistka jazzowa, Malwina Masternak. Tym razem towarzyszyć jej będą Dani Lizarraga, Iñigo Ruiz de Gordejuela oraz Jort Terwijn.

Malwina naukę w szkole muzycznej zaczęła w wieku 6 lat. Jako trzynastolatka, zaczęła poznawać pracę w teatrze muzycznym w Warszawie. Pierwsze muzyczne kroki stawiała w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Ostrowcu Świętokrzyskim. Brała udział w wielu konkursach głosowych, które wygrywała. Uczyła się śpiewu klasycznego w Szkole Muzycznej im. Ludwika Różyckiego. W 2010 roku rozpoczęła jazzowe studia wokalne na Uniwersytecie Marii Skłodowskiej – Curie. W 2012 roku ukończyła z wyróżnieniem lubelski uniwersytet. Malwina Masternak jest absolwentką Berklee College of Music w Bostonie. Koncertowała w wielu słynnych, amerykańskich klubach jazzowych. Wystąpiła ze swoim Global Ensemble w Toronto Jazz Festival. Grywała nie tylko w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, ale także w Chinach, Europie i Ameryce Południowej. Ostrowieckiej publiczność zaprezentuje się w sobotę 23 lipca o godz. 20.00. Wstęp wolny.

W dniach 20 – 22 lipca zapraszamy Państwa na warsztaty muzyczne, które poprowadzą Malwina Masternak, Dani Lizarraga, Iñigo Ruiz de Gordejuela oraz Jort Terwijn. Osoby zainteresowane proszone są o zapisy w recepcji Ostrowieckiego Browaru Kultury pod nr tel. 41 247 64 19. Koszt zajęć 150 zł.

Opłaty należy dokonać najpóźniej na dzień przed datą rozpoczęcia zajęć na konto Miejskiego Centrum Kultury Bank PEKAO SA Oddział w Ostrowcu Świętokrzyskim – nr konta 21 1240 5035 1111 0000 5571 2408 podając w tytule przelewu:

  1. imię i nazwisko uczestnika,
  2. nazwę zajęć
poprzednie następne
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki czytaj więcej