Zapraszamy na wyjątkowy koncert z okazji Dnia Kobiet, który odbędzie się 8 marca 2023 r. w Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR. W tym roku dla Pań wystąpi Maciej Maleńczuk. Z pewnością można powiedzieć, że to jeden z najważniejszych, najbardziej charyzmatycznych, a przy tym kontrowersyjnych artystów ostatnich czterech dekad. Pieśniarz obdarzony świetnym głosem i darem pisania tekstów pełnych ciekawych obserwacji – nie zawsze miłych. Nowy album Klauzula Sumienia, który promowany będzie podczas koncertu nakazuje więcej nie mówić i słuchać.

Na koncercie, który rozpocznie się o godzinie 17.00 nie zabraknie także największych pieśni artysty takich jak Ostatnia Nocka, Tango Libido, Synu czy Dawna Dziewczyno. Maciejowi na scenie towarzyszyć będą muzycy znani m.in z Piwnicy pod Baranami czy poprzednich tras koncertowych jak Maleńczuk gra Młynarskiego czy Maleńczuk + Rhythm Section (Wiesław Jamioł i Dominik Wywrocki).

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

8 MARCA 2023 r. godz. 17.00

Hala Sportowo-Widowiskowa  MOSiR,  ul. Świętokrzyska 11.

poprzednie następne
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki czytaj więcej