Zapraszamy na pokaz iluzji Kacpra Mysiorka. Wydarzenie odbędzie się z okazji Dnia Dziecka 1 czerwca 2022 o godz.10 na dziedzińcu Ostrowieckiego Browaru Kultury. Wstęp wolny.

Kacper zaprezentuje swój energetyczny pokaz iluzjonistyczny w komediowym wydaniu, który współtworzy razem z publicznością. To od Waszej reakcji zależy, jak potoczy się akcja.

Występ wypełniony jest żartami i efektami iluzjonistycznymi, z ucieczką z kaftana bezpieczeństwa oraz hukiem zrywanego kilkunastometrowego łańcucha w finale. Kacper to jednak nie tylko iluzjonista, ale przede wszystkim showman. Wyróżnia go charyzma, pewność siebie i poczucie humoru. Spotkanie z nim to nie czas na liryczne rozmyślania. Jego celem jest dostarczanie rozrywki.

Kacper swoją przygodę z występami rozpoczął w 2015 r., gdy miał zaledwie 15 lat. Przed rozpoczęciem studiów na Uniwersytecie Warszawskim, wyruszył w kilkumiesięczną podróż dookoła świata, utrzymując się z pieniędzy wrzuconych do kapelusza podczas pokazów ulicznych. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu zdobytemu w wielu mniej lub bardziej typowych miejscach, przez deptaki, przedszkola, wydarzenia firmowe i festiwale, w słońcu, deszczu, jak i w komfortowych warunkach, udało mu się stworzyć spektakl uniwersalny, odpowiedni i atrakcyjny dla zróżnicowanej publiczności w każdym wieku.

Zobaczcie sami, jak 193-cm mężczyzna staje się uroczy, mnożąc gąbczaki w rękach najmłodszych widzów i ujawnia swoją komiczną stronę, gdy prosi ich opiekunów o pomoc w zapięciu łańcuchów.

A skoro już o wieku mowa, to pss, nie tylko najmłodsi mają powód do świętowania. Tuż przed Dniem Dziecka Kacper obchodzić będzie swoje urodziny, więc nie zapomnijcie złożyć mu życzeń!

poprzednie następne
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki czytaj więcej