W podróż do krainy magii, czarów i iluzji, tam gdzie nierealne i niemożliwe staje się rzeczywiste i bliskie, zabierze nas Łukasz Ogonowski – nowoczesny iluzjonista, uczestnik VII edycji programu Mam Talent, członek grupy Champions of Illusion, twórca Spektaklu Iluzji wystawianego na deskach teatrów w całej Polsce.

Wiek uczestników – powyżej 3 lat. Bilety w cenie 20,00 zł do nabycia w recepcji Ostrowieckiego Browaru Kultury, w kasach kina Etiuda (ul. Siennieńska 54 oraz Aleja 3 Maja 6), a także na stronie https://bilety.mck.ostrowiec.pl/wydarzenie/?id=101005.

19 lutego 2024                               
godz. 17.00         
                                 
Kino Etiuda CTH                                         
Aleja 3 Maja 6

Drodzy widzowie!
Nasz utalentowany iluzjonista szykuje dla Was wyjątkową niespodziankę! Po zakończeniu pokazu czeka na Was jeszcze jedno magiczne wydarzenie – Warsztaty Iluzji. Podczas nich będziecie mieli okazję nie tylko poznać tajniki sztuki iluzji, ale także otrzymacie rekwizyty wraz z instrukcjami, dzięki którym będziecie mogli odtworzyć te niezwykłe triki samodzielnie! Czas trwania warsztatów to 1 godzina, koszt – 50 zł. Ilość miejsc jest ograniczona. Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów, dzwońcie pod numer: 507 673 421.

poprzednie następne
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki czytaj więcej