Tegoroczne Dni Ostrowca Świętokrzyskiego potrwają dwa dni. Miasto swe święto obchodzić będzie 28 i 29 sierpnia 2021 roku. Na scenie zobaczymy Roxie Węgiel, Palucha, oraz Kayah. Zaprezentują się również lokalni wykonawcy. Impreza odbywać będzie się na stadionie miejskim przy ulicy Świętokrzyskiej.

W sobotę 28 sierpnia sierpnia zapraszamy od godziny 15:00. Na najmłodszych uczestników imprezy czekać będzie ogród zabaw dziecięcych. Część muzyczna rozpocznie się od godziny 17:00 występem Julii Tłuczkiewicz z utworem własnego autorstwa promującym miasto. Następnie dla ostrowieckiej publiczności wystąpi Roxie Węgiel a na zakończenie imprezy długo oczekiwany w Ostrowcu Świętokrzyskim Paluch.

W niedzielę zaczynamy od godziny 15:00 prezentacją spółek miejskich. Mieszkańcy będą mogli zapoznać się z zakresem działalności oraz pracownikami spółek, którzy dbają o prawidłowe funkcjonowanie miasta w równych obszarach.

Część muzyczna drugiego dnia Dni Ostrowca Świętokrzyskiego rozpocznie się o godzinie 17:00 specjalnym blokiem przeznaczonym dla lokalnych wykonawców, zatytułowanym Ostrowieckie Rozmaitości Artystyczne.
Gwiazdą tegorocznej edycji święta miasta będzie Kayach, ktora swój występ rozpocznie o godzinie 20:00

Serdecznie zapraszamy! Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

poprzednie następne
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki czytaj więcej