Tegoroczne DNI OSTROWCA odbędą się 27 i 28 sierpnia na Miejskim Stadionie KSZO przy ul. Świętokrzyskiej 11.

W sobotę zapraszamy Państwa na 15.00. Na najmłodszych czekać będzie kolorowy plac zabaw. O 16.00 rozpoczną się Ostrowieckie Rozmaitości Artystyczne, podczas których zaprezentują się młodzi wokaliści i tancerze z naszego miasta. Godzinę później zagra ostrowiecki zespół MARYLAND. Gwiazdą wieczoru będzie zanana i lubiana wokalistka SYLWIA GRZESZCZAK. Jej koncert usłyszymy o 19.30. Supportem artystki będzie zespół FEVER.

Niedzielę rozpoczniemy prezentacją instytucji miejskich. Od 15.00 zapraszamy do zwiedzania specjalnie przygotowanych stoisk oraz na drugą odsłonę kolorowego placu zabaw. Tego dnia jako pierwsza na scenie zaprezentuje się BRYSKA – młoda, utalentowana wokalista pisząca teksty swoich przebojów. Jej koncert rozpocznie się o 17.00. Następnie o 19.00 zaprezentuje się AzP – artysta z Ostrowca Świętokrzyskiego, a o 19.30 wystąpi KALI, polski raper i aktor.

Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny. Zapraszamy serdecznie!

poprzednie następne
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki czytaj więcej