gototopgototop

Zegarek/Pogoda

Konfiguracja

Naszą witrynę przegląda teraz 52 gości 
Polish Chinese (Simplified) English French German Italian Russian Spanish

Banery

 • Jazz nad kamienną
 • mkidn
 • ostrowiec.travel
 • Browart
 • Mapa Kultury
 • Portal Informacji Kulturalnej
 • Piknik Gombrowiczowski
 • Stowarzyszenie Kulturotwórcze Nie z tej Bajki
 • Biuletyn Informacji Publicznej
 • Piknik Gombrowiczowski
 • Wielki Ogień
Wynajem sprzętu i obsługa Dni Ostrowca 2018

Załącznik nr 1 do Ogłoszenia z 23. 04. 2018 r.

 

SPECYFIKACJA

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wynajem nagłośnienia, oświetlenia i multimediów, obsługa i realizacja imprezy plenerowej DNI OSTROWCA 2018 w dniach 15 – 17 czerwca 2018 r., zabezpieczenie sceny zgodnie z riderem zespołu ENEJ.

 1. 15 czerwca 2018 r. – Friends Meeting Night (impreza klubowa w amfiteatrze w Parku Miejskim im. Marszałka Józefa Piłsudskiego przy ul. Mickiewicza: dostawa, montaż i demontaż sprzętu didżejskiego: 3 x Pioneer CDJ 2000 Nexus 2 oraz DJM 900 Pioneer Nexus 2, dostawa, montaż i demontaż ekranu led wraz z wizualizacjami i obsługą, gotowość sceny  – godz. 14.00.
 2. 16 czerwca 2018 r. – koncert zespołu ENEJ na Stadionie Miejskim KSZO przy ul. Świętokrzyskiej 11: dostawa, montaż i demontaż sceny plenerowej, nagłośnienia, oświetlenia wraz z obsługą (zgodnie z riderem zespołu) oraz ekranu led z obsługą i wizualizacjami, realizacja koncertu miejscowych artystów występujących przez zespołem ENEJ, gotowość sceny  – godz. 10.00.
 3. 17 czerwca 2018 r. – koncert zespołów: POKAHONTAZ, BOB ONE & BAS TAJPAN, KĘKĘ oraz Siostry Wajs i Stonoga w amfiteatrze w Parku Miejskim im. Marszałka Józefa Piłsudskiego przy ul. Mickiewicza: dostawa, montaż i demontaż ekranu led wraz z obsługą i wizualizacjami, obsługa nagłośnienia i oświetlenia ww. wykonawców (zgodnie z riderami ww. wykonawców) przy użyciu sprzętu będącego w posiadaniu Zamawiającego (Załącznik nr 1 do Specyfikacji) oraz sprzętu niezbędnego do realizacji riderów., realizacja koncertu miejscowych artystów, gotowość sceny – godz. 10.00.

 

 1. SCENA PLENEROWA (16. 06. 2018 r. podczas koncertu zespołu ENEJ – zgodnie z riderem zespołu - oraz miejscowych wykonawców na Stadionie Miejskim KSZO przy ul. Świętokrzyskiej 11):
  1. minimalne wymiary sceny 10m x 8m,
  2. minimalna wysokość sceny 7m,
  3. minimalna wysokość okna sceny 5,3m,
  4. scena o profilu aluminiowym, połączona z wingami do zawieszenia systemu nagłośnieniowego, bramki po bokach sceny do zawieszenia multimediów,
  5. scena wysłonięta z trzech stron siatką typu MESH, wingi wysłonięte czarną siatką typu MESH,
  6. maksymalny ciężar sceny – do 3,5 t,
  7. maksymalny czas rozkładania/składania sceny – do 4 godzin z nagłośnieniem, oświetleniem i multimediami,
  8. zadaszenie sceny oraz podłoga sceny muszą być wykonane z materiałów co najmniej trudno zapalnych zgodnie z przepisami p – poż.,
  9. wjazd na teren imprezy pojazdami o wadze do 3,5 t.
  10. MULTIMEDIA (15 – 17.06 2018 r. zarówno na Stadionie Miejskim KSZO przy ul. Świętokrzyskiej 11 jak i w amfiteatrze w Parku Miejskim)
   1. modułowy ekran led, dający możliwość ustawienia go w różnych kombinacjach i kształtach,
   2. jakość – piksel nie większy niż P5,
   3. łączna powierzchnia całkowita ekranu 65 m2,
   4. realizacja za pomocą wizualizacji i kamer, stół realizacyjny z minimum 3 wyjściami,
   5. możliwość użycia ekranu jako podłogi multimedialnej,
   6. odświeżanie ekranu min. 3840 Hz.

 

 1. Lista sprzętu MCK będącego na wyposażeniu amfiteatru w Parku Miejskim stanowi załącznik nr 1 do niniejszej specyfikacji

 

 1. Scenariusz DNI OSTROWCA 2018 stanowi załącznik nr 2 do niniejszej specyfikacji

 

 1. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA, wymagania dotyczące sceny, systemu nagłośnieniowego i oświetleniowego zawarte są w riderach Artystów:
  1. ENEJ rider – nagłośnienie (16. 06. 2018 r. - scena plenerowa) – załącznik nr 3
  2. ENEJ Rider scena\oświetlenie (16. 06. 2018 r. - scena plenerowa) – załącznik nr 4
  3. POKAHONTAZ rider techniczny i wyposażenie sceny (17. 06. 2018 r. - amfiteatr w Parku Miejskim) – załącznik nr 5
  4. BOB ONE & BAS TAJPAN rider techniczny i wyposażenie sceny (17. 06. 2018 r. - amfiteatr w Parku Miejskim) – załącznik nr 6
  5. KĘKĘ rider (17. 06. 2018 r. - amfiteatr w Parku Miejskim) – załącznik nr 7
  6. SIOSTRY WAJS & STONOGA rider techniczny (17. 06. 2018 r. - amfiteatr w Parku Miejskim) – załącznik nr 8

 

 1. Konstrukcje techniczne opisane powyżej muszą posiadać aktualne atesty bezpieczeństwa. Na żądanie Zamawiającego Wykonawca jest zobowiązany okazać atesty w terminie do 3 dni roboczych od dnia wezwania.

 

10. Wykonawca ma obowiązek udostępnić Zamawiającemu wszelkie dokumenty niezbędne do pozyskania stosownych zezwoleń na organizację imprezy, które dotyczą przedmiotu niniejszego zamówienia, (np. atesty zadaszenia i podłogi sceny plenerowej).

 

11. Wykonawca zobowiązany jest do wykonywania wszelkich czynności związanych z realizacją zamówienia zgodnie z przepisami BHP.

 

12. Do realizacji ww. imprezy Wykonawca winien dysponować odpowiednim zapleczem sprzętowym, odpowiednio wykwalifikowaną kadrą wykonującą starannie i priorytetowo obowiązki związane z obsługą techniczną każdego artysty, wykonawcy lub punktu programu, bez względu na jego rangę popularności oraz poziom artystyczny.

Pozostałe załączniki na stronie BIP MCK:

http://www.arl.ostrowiec.pl/bip/mck/index.php?dzial=modules/przetargi&id=0&p=22

 

 

 

Komentarze użytkowników:

All rights reserved ® 2019 Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim | Designed by TRaffii
http://www.kino.etiuda.o-c.pl