gototopgototop

Zegarek/Pogoda

Konfiguracja

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 
Polish Chinese (Simplified) English French German Italian Russian Spanish

Banery

  • Jazz nad kamienną
  • mkidn
  • ostrowiec.travel
  • Browart
  • Mapa Kultury
  • Portal Informacji Kulturalnej
  • Piknik Gombrowiczowski
  • Stowarzyszenie Kulturotwórcze  Nie z tej Bajki
  • Biuletyn Informacji Publicznej
  • Piknik Gombrowiczowski
  • Wielki Ogień
XIV PPiL
poniedziałek, 22 października 2018 21:24

 

W stulecie odzyskania niepodległości w poniedziałek i wtorek 5 i 6 listopada w sali kina "Etiuda" odbywały się przesłuchania XIV Przeglądu Pieśni Patriotycznych i Legionowych w Ostrowcu Świętokrzyskim.

W pierwszym dniu przeglądu jury w składzie Klaudia Fałdrowicz (Radio Rekord), Dorota Kowalczyk (Miejskie Centrum Kultury) i Szymon Pater (Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Ostrowcu Świętokrzyskim) w kategorii klas I-III szkół podstawowych postanowiło przynać nagrody:

I miejsce - Liliana Czarnecka

II miejsce - Wiktoria Mizera

dwa III miejsca - Maja Blanka Waliszewska i Martyna Przydatek

 


 

W kategorii klas IV - VI laureatami zostali:

I miejsca nie przyznano

dwa II miejsca - Zuzanna Bera i Matylda Szklarska

dwa III miejsca - Weronika Kotwa i Wiktoria Kozieja

wyróżnienia - Julia Tłuczkiewicz, Julia Jarzębak i Martyna Cieśla

 



W kategorii zespołów wokalnych :

I miejsce - Septymki z PSP nr 1

II miejsce - Wiolinki z PSP nr 1

 


 

W drugim dniu przesłuchań konkursowych jurorzy oceniali prezentacje najstarszych uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. W kategorii klas VII-VIII szkół podstawowych wśród solistów przyznano:

I miejsce - Justyna Jedlikowska

dwa drugie miejsca - Michalina Przydatek i Karolina Klusek

III miejsce i specjalna nagroda za kreację aktorską - Noemi Gocel

Wśród zespołów:

I miejsce - zespół Over Cool z PSP nr 14

wyróźnienie - zespół Miniaturka z PSP nr 5

 



W kategorii szkół gimnazjalnych wśród solistów:

I miejsce - Julia Miernikiewicz

II miejsce - Gabriela Papaj

III miejsce - Patrycja Klaudia Dziewanowska

wyróżnienie - Patryk Salamon

Wśród zespołów:

I miejsce - duet Klaudia Gierczak i Kasia Kowalska oraz zespół wokalny z Publicznego Gimnazjum w Szewnie


W kategorii szkół ponadgimnazjalnych wśród solistów:

dwa II miejsca - Małgorzata Sala i Inez Czajkowska

III miejsce - Agata Sobólska

Wśród zespołów:

Zespół Wokalny Tremolo z MCK

 


 


 

 

 

 

 

Komentarze użytkowników:

All rights reserved ® 2018 Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim | Designed by TRaffii
http://www.kino.etiuda.o-c.pl