gototopgototop

Zegarek/Pogoda

Konfiguracja

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 
Polish Chinese (Simplified) English French German Italian Russian Spanish

Banery

  • Jazz nad kamienną
  • mkidn
  • ostrowiec.travel
  • Browart
  • Mapa Kultury
  • Portal Informacji Kulturalnej
  • Piknik Gombrowiczowski
  • Stowarzyszenie Kulturotwórcze  Nie z tej Bajki
  • Biuletyn Informacji Publicznej
  • Piknik Gombrowiczowski
Witaj na stronie startowej
Kameralne koncerty w plenerze
poniedziałek, 30 czerwca 2014 07:08

Ostatni, nadzwyczaj słoneczny weekend lipca był dedykowany ostrowieckim melomanom, z myślą o których w amfiteatrze zorganizowano dwa koncerty kameralne. Tym razem dyrektor artystyczny festiwalu Marcin Dominik Głuch zaprosił do Ostrowca Świętokrzyskiego sopranistkę Beatę Annę Sokołowską, skrzypka Stanisława Tomanka, wiolonczelistę Tomasza Strahla oraz swojego ojca, pianistę i kompozytora Wojciecha Głucha.

Więcej…
 
Folkowy koncert w amfiteatrze
środa, 04 grudnia 2013 14:56

W drugą niedzielę sierpnia Miejskie Centrum Kultury zaprasza na folkowy koncert z udziałem dwóch zespołów - Pod Wiatr z Ostrowca Świętokrzyskiego i Chodu z Lublina. Początek o 19.00, wstęp wolny.

Więcej…
 
"Łemkowyna" w Galerii Fotografii
poniedziałek, 21 lipca 2014 07:32

 

W Galerii Fotografii Miejskiego Centrum Kultury prezentowana jest wystawa p.t. Łemkowyna. Składające się na nią zdjęcia w Beskidzie Niskim -  naturalnym środowisku polskich Łemków wykonał ceniony artysta fotografik Zbigniew Podsiadło z Sosnowca.

Więcej…
 
Muzyczna podróż po Hiszpanii
czwartek, 03 lipca 2014 17:53

W niedzielę 20 lipca z koncertem Muzyczna podróż po Hiszpanii wystąpili soliści Orkiestry Symfonicznej z Pampeluny tworzący kameralny kwartet Quatuor Europa. Przed koncertem w amfiteatrze, w Galerii Fotografii MCK mieszkająca od 25 lat w Pampelunie skrzypaczka kwartetu Anna Radomska wystąpiła z prelekcją n.t. „Historia Nawarry” i zaprosiła na degustację wina pochodzącego z tej prowincji.

Więcej…
 
Ta ostatnia (wrześniowa) niedziela...
środa, 16 lipca 2014 08:22

Największe przeboje z lat dwudziestych i trzydziestych XX wieku składają się na program Nie zapomnij mnie, który będzie zaprezentowany w ostatnią niedzielę września w sali kina "Etiuda". Z takim retro-repertuarem wystąpią tworzący rewelacyjny duet Grażyna Brodzińska i Jacek Wójcicki. Towarzyszyć im będzie Orkiestra Kameralna pod dyrekcją Tomasza Chmiela, który opracował współczesne aranżacje przedwojennych szlagierów. Zapytania o  bilety pod numerem 781 804 070, sprzedaż w MCK od 4 sierpnia.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2
All rights reserved ® 2014 Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim | Designed by TRaffii
http://www.kino.etiuda.o-c.pl