gototopgototop

Zegarek/Pogoda

Konfiguracja

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 
Polish Chinese (Simplified) English French German Italian Russian Spanish

Banery

 • Jazz nad kamienną
 • mkidn
 • ostrowiec.travel
 • Browart
 • Mapa Kultury
 • Portal Informacji Kulturalnej
 • Piknik Gombrowiczowski
 • Stowarzyszenie Kulturotwórcze Nie z tej Bajki
 • Biuletyn Informacji Publicznej
 • Piknik Gombrowiczowski
Witaj na stronie startowej
"Złodziej" na scenie "Etiudy"
piątek, 23 stycznia 2015 08:03

W niedzielę 22 lutego o 16.00 zapraszamy do kina "Etiuda" na spektakl komedii kryminalnej Erica Chapella w doborowej, gwiazdorskiej obsadzie (Renata Dancewicz, Izabela Kuna, Cezary Żak, Rafał Królikowski, Leszek Lichota). Bilety w cenie 50 i 70 złotych do nabycia w Miejskim Centrum Kultury (wejście od ulicy Polnej). Kosztujące tyle samo wejściówki nabyte wcześniej na odwołany spektakl "Showbizz" można zwrócić lub wymienić na te upoważniające do obejrzenia "Złodzieja".

 

Więcej…
 
Roztańczona zima
wtorek, 13 stycznia 2015 08:28

13 stycznia wystartowała kolejna, dwunasta już odsłona Zimowej Akademii Tańca organizowanej wspólnie przez Studio Tańca "Twist" i Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Więcej…
 
Showbizz w "Etiudzie"
środa, 31 grudnia 2014 08:05

UWAGA! Spektakl "Showbizz" został odwołany. Przepraszamy. Tego samego dnia (w niedzielę 22 lutego) i w tym samym miejscu (sala kina "Etiuda"), ale godzinę wcześniej (o 16.00) będzie wystawiona komedia kryminalna "Złodziej" wg Erica Chapella w reżyserii Cezarego Żaka i z jego udziałem. Wystąpią także Renata Dancewicz, Izabela Kuna, Rafał Królikowski i Leszek Lichota. Bilety na "Showbizz" można zwrócić lub wymienić na kosztujące tyle samo tj. 50 i 70 złotych wejściówki na komedię "Złodziej" (w Miejskim Centrum Kultury, wejście od ulicy Polnej, tel: 781 804 070).


 
Płytowy debiut BigQueens
poniedziałek, 08 grudnia 2014 10:00

5 stycznia 2015 r.  ukazała się debiutancka płyta ostrowieckiego zespołu BigQueens zatytułowana "Dokąd" oraz swą oficjalną premierę miał teledysk nakręcony do utworu "Na koniec świata" z singla promującego krążek. Grupa jest m.in. laureatem III nagrody na V Festiwalu im. Miry Kubasińskiej "Wielki Ogień" w Ostrowcu Świetokrzyskim oraz zdobywcą wyróżnienia na Festiwalu Rock Stars w Katowicach.

Więcej…
 
Coro Cantorum - My Way
środa, 03 grudnia 2014 08:09

"My Way" - to tytuł pierwszej płyty Chóru Coro Cantorum, wydanej staraniem MCK w październiku 2014 r. Krążek zawiera 13 różnorodnych utworów z klasyki polskiej i światowej muzyki rozrywkowej (od E. Presleya i The Beatles po Tadeusza Woźniaka i Marylę Rodowicz), można go nabyć w Miejskim Centrum Kultury i kasie kina "Etiuda" oraz podczas koncertów CC. 7 stycznia 2015 r. ukaże się  kolejna płyta ostrowieckiego chóru, tym razem zawierająca wyłącznie najpiękniejsze kolędy. Krążek "Coro Cantorum kolęduje" będą promować styczniowe koncerty w trzech ostrowieckich kościołach oraz w Zawichoście.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2
All rights reserved ® 2015 Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim | Designed by TRaffii
http://www.kino.etiuda.o-c.pl