gototopgototop

Zegarek/Pogoda

Konfiguracja

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 
Polish Chinese (Simplified) English French German Italian Russian Spanish

Banery

 • Jazz nad kamienną
 • mkidn
 • ostrowiec.travel
 • Browart
 • Mapa Kultury
 • Portal Informacji Kulturalnej
 • Piknik Gombrowiczowski
 • Stowarzyszenie Kulturotwórcze Nie z tej Bajki
 • Biuletyn Informacji Publicznej
 • Piknik Gombrowiczowski
Witaj na stronie startowej
Majówka z duchami
środa, 13 maja 2015 09:39

Plenerowy wernisaż niecodziennej wystawy o nietypowej porze (bo o 21-ej) i w równie nietypowym miejscu (bo nie w żadnej z dwóch wystawienniczych galerii przy ul.Polnej, ale na chodniku tej ulicy). W piątek 22 maja o zmierzchu zapraszamy przed Browar Saskich w Ostrowcu Świetokrzyskim.

Więcej…
 
Piąta odsłona So Fresh So Clean
wtorek, 12 maja 2015 10:51

W ostatnią sobotę maja ostrowiecki amfiteatr już po raz piąty stanie się areną Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Break Dance. Rywalizacja odbędzie się w dwóch kategoriach: 3vs3(trzech na trzech) oraz 1vs1 (jeden na jednego w formule top rock super battle). Zawody rozpoczną się o 15-ej.

Więcej…
 
Artyści ze szkół i przedszkoli
poniedziałek, 04 maja 2015 07:22

Tegorocznym obchodom Dnia Dziecka w naszym mieście ma towarzyszyć Przegląd Artystyczny Szkół i Przedszkoli o Puchar Prezydenta  Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego, jaki odbędzie się 2 i 3 czerwca w amfiteatrze w Parku Miejskim im.J. Piłsudskiego.

Więcej…
 
"Night in Calisia" - in Ostrovia
wtorek, 07 kwietnia 2015 10:18

Zapraszamy na koncert " Night in Calisia" z udziałem światowych gwiazd jazzu, laureatów Nagrody Amerykańskiej Akademii Sztuki „Grammy”- Włodka Pawlika (z 2014 r) i Randy Breckera (z 2009) oraz towarzyszącej im Orkiestry Filharmonii Kaliskiej pod dyrekcją Adama Klocka. 6 czerwca o 19.00 na scenie"Etiudy" wystąpi także Włodek Pawlik Trio, w którym oprócz lidera grają Paweł Pańta (kontrabas) i Cezary Konrad (perkusja). Sprzedaż biletów w cenie 80 złotych wyłącznie w Miejskim Centrum Kultury (wejście od ulicy Polnej). Kontakt telefoniczny w tej sprawie - 781 804 070.

Więcej…
 
Sejm Dzieci i Młodzieży
wtorek, 03 marca 2015 08:53

1 czerwca 2015 roku odbędzie się kolejna, XXI sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży. Rozpoczęła się rekrutacja chetnych do wzięcia w niej udziału. Celem tegorocznej odsłony SDiM jest zaangażowanie uczniów i uczennic w działania na rzecz swojego najbliższego otoczenia. Do projektu mogą zgłosić się dwuosobowe zespoły uczniów i uczennic wszystkich klas gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych. Członkowie zespołów muszą być uczniami i uczennicami tej samej szkoły.Do udziału zachęcamy wszystkich, którzy już są aktywni społecznie, jak i tych, którzy są zainteresowani działaniem w swoim środowisku.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2
All rights reserved ® 2015 Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim | Designed by TRaffii
http://www.kino.etiuda.o-c.pl