gototopgototop

Zegarek/Pogoda

Konfiguracja

Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości 
Polish Chinese (Simplified) English French German Italian Russian Spanish

Banery

  • Jazz nad kamienną
  • mkidn
  • ostrowiec.travel
  • Browart
  • Mapa Kultury
  • Portal Informacji Kulturalnej
  • Piknik Gombrowiczowski
  • Stowarzyszenie Kulturotwórcze  Nie z tej Bajki
  • Biuletyn Informacji Publicznej
  • Piknik Gombrowiczowski
  • Wielki Ogień
Strefa Kibica Mistrzostwa Świata FIFA

Strefa kibica na ostrowieckim Rynku zaprasza na transmisje spotkań rozgrywanych w Rosji Mistrzostw Świata FIFA! Przez cały miesiąc na kibiców czeka wydzielony sektor gastronomiczny oraz różnego rodzaju dodatkowe atrakcje w postaci konkursów, zabaw i niespodzianek. Na profesjonalnym, ogromnym telebimie zobaczymy wszystkie mecze, poza tymi, które odbędą się w sobotę 16 czerwca (z racji koncertu grupy Enej na Rynku podczas Dni Ostrowca 2018).

 

 

 

Strefa Kibica Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018 na Rynku w Ostrowcu Świętokrzyskim
Terminarz transmisji w czerwcu i lipcu:

Czwartek 14 czerwca 2018 r.

godz. 17.00 - mecz inauguracyjny Rosja – Arabia Saudyjska – impreza masowa

Piątek 15 czerwca

Egipt – Urugwaj - 14.00

Maroko – Iran - 17.00

Portugalia – Hiszpania - 20.00

Niedziela 17 czerwca

Kostaryka – Serbia 14.00

Niemcy – Meksyk 17.00

Brazylia – Szwajcaria 20.00

Poniedziałek 18 czerwca

Szwecja – Korea Płd. - 14.00

Belgia – Panama - 17.00

Tunezja – Anglia - 20.00

Wtorek 19 czerwca

Kolumbia – Japonia - 14.00

godz. 17.00 - mecz Polska – Senegal  - impreza masowa

Rosja – Egipt - 20.00

 


Środa 20 czerwca

Portugalia – Maroko - 14.00

Urugwaj – Arabia Saudyjska - 17.00

Iran – Hiszpania - 20.00

Czwartek 21 czerwca

Francja – Peru - 14.00

Dania – Australia - 17.00

Argentyna – Chorwacja - 20.00

Piątek 22 czerwca

Brazylia – Kostaryka 14.00

Nigeria – Islandia 17.00

Serbia – Szwajcaria - 20.00

Sobota 23 czerwca

Belgia – Tunezja - 14.00

Niemcy – Szwecja - 17.00

Korea Płd. – Meksyk - 20.00

Niedziela 24 czerwca

Anglia – Panama - 14.00

Japonia – Senegal - 17.00

godz. 20.00 - mecz Polska – Kolumbia – impreza masowa

 


Poniedziałek 25 czerwca

Urugwaj – Rosja - 16.00

Iran – Portugalia - 20.00

Wtorek 26 czerwca

Australia – Peru - 16.00

Nigeria – Argentyna - 20.00

Środa 27 czerwca

Korea Płd. – Niemcy - 16.00

Szwajcaria – Kostaryka - 20.00

Czwartek 28 czerwca

Panama – Tunezja - 20.00

godz. 16.00 - mecz Polska – Japonia – impreza masowa

 


Sobota 30 czerwca

1. w grupie C – 2. w grupie D - 16.00

1. w grupie A – 2. w grupie B - 20.00

Niedziela 1 lipca

1. w grupie B – 2. w grupie A - 16.00

1. w grupie D – 2. w grupie C - 20.00


Poniedziałek 2 lipca

1. w grupie E – 2. w grupie F - 16.00

godz. 20.00 - mecz 1. w grupie G – 2. w grupie H – impreza masowa


Wtorek 3 lipca

1. w grupie F – 2. w grupie E - 16.00

godz. 20.00 - mecz 1. w grupie H – 2. w grupie G – impreza masowa

Piątek 6 lipca

I. zwycięzca A1-B2 – zwycięzca C1-D2 - 16.00

godz. 20.00 - mecz II. zwycięzca E1-F2 – zwycięzca G1-H2 – impreza masowa

Sobota 7 lipca

godz. 16.00 - mecz II. zwycięzca E1-F2 – zwycięzca G1-H2 – impreza masowa
IV. zwycięzca B1-A2 – zwycięzca D1-C2 - 20.00

10 lipca 2018 r.

godz. 20.00 zwycięzca ćwierćfinału I – zwycięzca ćwierćfinału II – impreza masowa

11 lipca 2018 r.

godz. 20.00 - zwycięzca ćwierćfinału III – zwycięzca ćwierćfinału IV – impreza masowa

14 lipca 2018 r.

godz. 16.00 - zwycięzca ćwierćfinału III – zwycięzca ćwierćfinału IV – impreza masowa

15 lipca 2018 r.

godz. 17.00 - zwycięzca ćwierćfinału III – zwycięzca ćwierćfinału IV – impreza masowa

 

Komentarze użytkowników:

All rights reserved ® 2018 Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim | Designed by TRaffii
http://www.kino.etiuda.o-c.pl