gototopgototop

Zegarek/Pogoda

Konfiguracja

Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości 
Polish Chinese (Simplified) English French German Italian Russian Spanish

Banery

  • Jazz nad kamienną
  • mkidn
  • ostrowiec.travel
  • Browart
  • Mapa Kultury
  • Portal Informacji Kulturalnej
  • Piknik Gombrowiczowski
  • Stowarzyszenie Kulturotwórcze  Nie z tej Bajki
  • Biuletyn Informacji Publicznej
  • Piknik Gombrowiczowski
  • Wielki Ogień
XIII Przegląd Pieśni Patriotycznych i Legionowych

8 listopada w sali kina "Etiuda" przy Alei 3 Maja 6 odbyły się przesłuchania XIII Przeglądu Pieśni Patriotycznych i Legionowych. Współorganizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Przyjaciół Związku Strzeleckiego  „Strzelec” Organizacja Społeczno -Wychowawcza.


 

 

Werdykt jury składzie:

- Szymon Pater (przewodniczący)

-Bożenna Majewska

- Andrzej Chochół

- drużynowy ZS "S" OSW Damian Kasprzyk

-starszy sierżant ZS"S" OSW Rafał Dobrowolski

 

SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY   I - IV

Soliści:

I nagroda 
Martyna Cieśla
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5  Ostrowiec Świętokrzyski



II nagroda
Liliana Czarnecka
Publiczna Szkoła Podstawowa im.  Jana Pawła II w Sarnówku
oraz
Julia Fudalewska
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 10 Ostrowiec Świętokrzyski

III nagroda
Wiktoria Mizera 
Katolicki Zespół Edukacyjny w Ostrowcu Świętokrzyskim

 

Zespoły:

I nagroda 
Zespół Wokalny
Publiczny Zespół Szkoły i Przedszkola w Lasocinie

 



II nagroda 
Dziecięcy Zespół Folklorystyczny Miniaturka
Publiczna Szkoła Podstawowa im. mjr. Jana Piwnika Ponurego w Mominie

 

SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY   V - VII

Soliści:

I nagroda
Anna Filipczak
Zespół Edukacyjny Dwunastka

 



oraz
Matylda Szklarska
Katolicki Zespół Edukacyjny

 



II nagroda
Weronika Ozgowicz
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 14

oraz
Zuzanna Bera
Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach

 

III nagroda
Kamila Szemraj

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9

oraz
Aleksandra Wiączek
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7

wyróżnienia
Szymon Chudzik
Zespół Szkół Publicznych w Szewnie

Wiktoria Kozieja
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. S.Konarskiego

 

Zespoły:

I nagroda
Zespół Wokalny

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1



 

II nagroda
Zespół Nutki
Zespół Szkół Publicznych w Szewnie

 

SZKOŁY GIMNAZJALNE

I nagroda
Gabriela Papaj
Publiczne Gimnazjum nr 1


 

II nagroda
Małgorzata Sala
Ognisko Pracy Pozaszkolnej

III nagroda
Inez Czajkowska
Gimnazjum w Częstocicach


SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

I nagroda
Viktoria Pongowska
Miejskie Centrum Kultury




 

Komentarze użytkowników:

All rights reserved ® 2017 Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim | Designed by TRaffii
http://www.kino.etiuda.o-c.pl