gototopgototop

Zegarek/Pogoda

Konfiguracja

Naszą witrynę przegląda teraz 773 gości 
Polish Chinese (Simplified) English French German Italian Russian Spanish

Banery

 • Jazz nad kamienną
 • mkidn
 • ostrowiec.travel
 • Browart
 • Mapa Kultury
 • Portal Informacji Kulturalnej
 • Piknik Gombrowiczowski
 • Stowarzyszenie Kulturotwórcze Nie z tej Bajki
 • Biuletyn Informacji Publicznej
 • Piknik Gombrowiczowski
 • Wielki Ogień
Sławomir zakończy wakacje

Czwarty rok z rzędu Miejski Stadion Sportowy KSZO przy ulicy Świętokrzyskiej będzie miejscem organizacji największej imprezy sezonu jaką od 2015 roku jest "Zakończenie wakacji". W odróżnieniu od poprzednich edycji tym razem spotkamy się tam nie w sobotę, a w piątek 31 sierpnia. Początek o 15.00.

 

 

Gwiazdą wieczoru będzie Sławomir, jeden z najpopularniejszych artystów polskiej sceny, prekursor wymyślonego przez niego nowego nurtu muzyki rozrywkowej (z przymrużeniem oka określanego jako rockopolo), a poza tym ceniony aktor komediowy i telewizyjny showman. Jego koncert rozpocznie się późnym wieczorem to jest ok. 21.45.

 

Dim lights Embed Embed this video on your site

 

Dim lights Embed Embed this video on your site


Wcześniej na stadionie zaprezentują się cztery reprezentujące różne style zespoły dyskotekowe. Dwa z nich to doskonale znane w naszym mieście i całym kraju ostrowieckie formacje Master Team (o 16.30) i Champion (o 18.30).

 

Dim lights Embed Embed this video on your site

 

Dim lights Embed Embed this video on your site


Po nich wystąpią dwa warszawskie duety. Pierwszy z nich to grupa E-Maill, która powstała w maju 2011 roku jako duet Claudio&Gino. Posiadający rockową przeszłość Klaudiusz "Claudio" Danowski i Grzegorz "Gino" Winiarski obecnie preferują muzykę disco-dance i mają na koncie kilka clipów oraz przebojów takich jak m.in. „Fiesta Latina" czy "Światła miasta". Ich występ rozpocznie się o 19.30.

 

Dim lights Embed Embed this video on your site


Około 20.45 na scenie pojawi się duet Laxa, który działa od marca 2015 roku. Powstał z inicjatywy basisty i producenta Tomka Lewandowskiego, związanego wcześniej z elektronicznymi formacjami B.Job, Damn Phase, LSD Project oraz Ailo In Head, do którego dołączyła utalentowana wokalistka, songwriterka i autorka tektstów Kinga Włodarek. Ich muzyka to mieszanka elektro, dubstepu, d’n’b, trapu oraz break beatu z melodyjnymi wokalami w językach angielskim i polskim.

 

Dim lights Embed Embed this video on your site


W przerwach między scenicznymi występami będą rozbrzmiewać didżejskie sety z muzyką taneczną z ostatnich trzech dekad XX wieku. Jak zwykle przy okazji ostrowieckiego "Zakończenia wakacji" na treningowej części stadionu nie zabraknie stoisk gastronomicznych i handlowych oraz urządzeń zabawowych dla dzieci. Tak jak w poprzednich latach wstęp wolny, a powrót ze stadionu późną porą ułatwią autobusy MPK, które bezpośrednio po koncercie Sławomira rozpoczną nocne kursowanie trasą linii nr 1 czyli dookoła miasta. Pasażerów będą obowiązywać bilety w zwykłej cenie (po 1,50 złotych).

 


 

Komentarze użytkowników:

All rights reserved ® 2019 Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim | Designed by TRaffii
http://www.kino.etiuda.o-c.pl